Студент Святослав Гасюк став віце-чемпіоном світу з кікбоксингу

У португальському місті Албуфейра 17-26 листопада відбувався чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Учасниками змагань стали 1670 спортсменів з 70 країн світу. У командному заліку збірна Україна посіла 6 місце, виборовши 6 золотих, 10 срібних та 9 бронзових нагород.

Гідно виступив на чемпіонаті студент групи ФК-2125Б факультету здоров`я людини і природничих наук університету Святослав Гасюк, який змагався в розділі лоу-кік у ваговій категорії до 75 кг.

Святослав успішно пройшов шлях до фіналу, перемігши в 1/8 фіналу представника Мексики (3:0), у чвертьфіналі — суперника з Туркменістану (3:0), у півфіналі — спортсмена з Азербайджану (2:1). Однак у непростому фінальному поєдинку він поступився представнику Туреччини з рахунком 0:3. Святослав Гасюк став срібним призером чемпіонату світу кікбоксингу WAKO.

Це не перша відзнака Святослава на міжнародних змаганнях. Він майстер спорту України міжнародного класу.