Студент історичного факультету – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія»

14 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулася підсумкова науково-практична конференція призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

За результатами оцінювання галузевої конкурсної комісії студент ІІІ курсу історичного факультету Богдан Паньків посів ІІ місце за виконання і захист наукового дослідження «Внесок Петра Сов’яка у становлення та розвиток краєзнавства Дрогобиччини». Науковий керівник – професор кафедри історії України Юрій Стецик.

Вітаємо Богдана Паньківа та його наукового керівника із досягнутими результатами і бажаємо подальших наукових звершень!