Студент історичного факультету – Лауреат Обласної премії імені Вʼячеслава Чорновола

Несподіваним і приємним був той факт, що мене обрали Лауреатом Обласної премії ім. В’ячеслава Чорновола.

Упродовж трьох років навчання на історичному факультеті Дрогобицького університету я завжди відчував підтримку деканату: декана Миколи Галіва, заступниці декана з навчальної роботи Світлани Білої, заступника декана з наукової роботи та міжнародної співпраці Володимира Галика. Спасибі Вам за те, що завжди вірите в мої сили та знання. Бо завдяки Вашому наставництву став стипендіатом Президента України (2020 р.), іменним стипендіатом Верховної Ради України (2021 р.).

Висловлюю подяку своєму науковому наставнику – професорові, доценту кафедри історії України Юрію Стецику, який підтримує мене впродовж усіх етапів написання наукових досліджень і дає ґрунтовні та змістовні поради. Юрій Орестович завжди звертає увагу на те, що слід виправити та скеровує у правильному напрямі, аби робота була змістовною та цікавою. Саме завдяки його підтримці, як наукового керівника, ставав призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Історія та археологія» (ІІ місце, м. Переяслав, квітень 2021 р., наукове дослідження «Внесок П. Совʼяка у становлення та розвиток краєзнавства Дрогобиччини») та Лауреатом Обласної премії В. Чорновола (за науково-краєзнавчу роботу «Церковне краєзнавство Дрогобиччини: історіографічно-джерелознавчі аспекти»).

Щиро вдячний професорсько-викладацькому складу історичного факультету за настанови під час написання наукових досліджень: професору Леонідові Тимошенку, доцентці Лідії Тиміш, кандидатці педагогічних наук Оксані Яців. Ваша титанічна праця стала запорукою мого успіху. Саме завдяки Вам я опублікував 12 науково-методичних статей, зокрема у фахових виданнях України. Брав участь у роботі 18 міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях із питань історичного краєзнавства, історії України, правознавства, інноваційних технологій навчання і виховання.

Дякую за Вашу підтримку, ентузіазм і мудрість!

Богдан ПАНЬКІВ,
студент історичного факультету