Студент факультету психології, педагогіки та соціальної роботи – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота»

5 – 6 квітня 2019 р. в Ужгородському національному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота». Цього року на Конкурс було подано 75 наукових робіт від 84 студентів із 45 закладів вищої освіти.
На підсумкову науково-практичну конференцію (за результатами рецензування) було запрошено 20 кращих студентів з 16 університетів різних регіонів України. Конкурсна комісія, у складі якої було 15 провідних учених – представників різних закладів вищої освіти України, оцінювала доповіді фіналістів конкурсу.
Наш університет у фінальному етапі конкурсу представляв студент-магістрант факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Захар Савостейко, який гідно презентував результати свого наукового дослідження, дав переконливі, вичерпні відповіді на запитання членів журі та заслужено одержав перемогу і був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.
Колектив факультету та студенти спеціальності «Соціальна робота» щиро вітають Захара Савостейка та його наукового керівника доцента кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Лесю Смеречак з перемогою і бажають подальших наукових успіхів.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors