Студент факультету початкової освіти та мистецтва ДДПУ у фіналі чемпіонату світу !

23 жовтня у Бялці – Татшанській  (Польща) пройшов чемпіонат світу з бальних танців.

5 місце у категорії “Професіонали” посіли дрогобичани Жгут Остап – Пашковська Віталія , спортсмени клубу “Олімп”, під керівництвом тренера Стецьківа Павла (тренера міжнародного класу IDSA)

У складі збірної України у фіналі вони змагалися з парами Колумбії , США , Словакії, Польщі , Великої Британії , Чехії , Канади .

Остап є кандидатом у майстри спорту України.  Своїм прикладом доводить, що через високі індивідуальні якості та наполегливу працю можна принести користь для суспільства та нашої країни.

Тренуючись у клубі “Олімп” спортсмен досяг високих успіхів та є переможцем всеукраїнських та міжнародних змагань , а також робить вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Дрогобич та популяризує здоровий та активний спосіб життя.

Остап навчається у Дрогобичькому державному педагогічному університеті на факультеті початкової  освіти та мистецтва.

Бажаємо йому подальших професійних здобутків.