Стажування студентів біолого-природничого факультету у рамках Міжнародної програми Erasmus+

Зліва направо: Іван Ван Хале, Людгарде Багю-Белінк, Патрік Белінк, Ірина Сабат та Володимир Белінський по завершенні презентації

20 квітня – 30 травня 2017 року студенти-магістри спеціальності “Екологія” Володимир Білинський та Ірина Сабат проходили стажування у рамках Міжнародної програми Erasmus+ в університетському коледжі VIVES (Королівство Бельгія). Програма стажування передбачала ознайомлення з системою навчального процесу в університеті VIVES, його науковою та практично-дослідною роботою.

Основним завданням стажування було отримання досвіду у сфері проектування сучасних паркових екосистем та розробка проектних пропозицій дендропарку на території пам’яткового комплексу Вілла Яроша. Саме створення дендропарку є одним із напрямів співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з Міжнародною асоціацією VZV ORADEA. Студенти-екологи під керівництвом відомого бельгійського ландшафтного архітектора професора Гірта Боссарта розробили план дендропарку “Raimund Yarosh eco-park”.

Культурна програма передбачала туристичні екскурсії містами Брюссель, Брюгге, Остенде, а також відвідування музеїв, парків, екологічних об’єктів.

Володимир Білинський та Ірина Сабат висловлюють щиру вдячність усім бельгійським колегам за теплий прийом у стінах університетського коледжу VIVES.