Стартує конкурс на вручення грантових призів для учнів і студентів

Компанія VENCON стартує конкурс на вручення грантових призів для учнів і студентів. Нагорода буде розподілена між трьома переможними місцями. За перше місце учасник отримує дванадцять тисяч гривень, за друге шість тисяч гривень, за третє три тисячі гривень. Ви також можете стати учасником цього конкурсу і поборотися за чемпіонське місце.
Для того щоб прийняти участь в проекті необхідно бути учнем або студентом українського освітнього закладу. Учасник вибирає одну з тем, яку він може знайти на сторінці гранту. Звертаємо увагу, що стаття повинна бути не менше 300 слів. Дуже важливо щоб всі вимоги були виконані, в іншому випадку такі роботи не приймаються до участі. Не можна забувати вимоги оформлення листа. Готову статтю чекаємо на пошті: grant@vencon.ua

Грант буде присуджений учасникам, які зайняли перші 3 місця.Призери будуть визначатися незалежними членами журі, співробітниками компанії. Кожен з них займається одним з головних напрямків компанії, і знають багато про систем зволоження та очистки повітря; кондиціонування та опалення; систем очистки води будь-которого уровня складності; водонагрівачів та водопостачання; енергоефективних системах вентиляції. Незалежна суддівська колегія прочитає всі роботи, які відповідають вимогам і виберуть учасників, які займуть переможні місця. Перевага буде надаватися статтям, які будуть написані в обраній темі, та будуть містити наукові дані котрі відповідають дійсності.