Стартував проєкт «Студентський кінозал»

18 травня 2023 року в актовій залі університетського гуртожитку № 5 стартував проєкт «Студентський кінозал», який організував відділ інформаційної діяльності та молодіжної політики.

В межах проєкту відбувся показ фільму «Лютер: Сонце на спаді» (український дубляж). Студенти мали можливість не лише переглянути згадану кінокартину, а й обрати з п’яти запропонованих саме той фільм, який вважають цікавішим.

Студенти залюбки відгукнулися на оголошення про показ та заповнили залу. До них долучилися і внутрішньо переміщені особи, які проживають у гуртожитку № 1. Дві години перегляду промайнули як одна мить. Згодом було вирішено зробити проєкт щотижневим, а це дасть можливість студентам проводити дозвілля з позитивними емоціями.

І вже наступного тижня, 25 травня, в актовій залі головного корпусу університету відбудеться показ нової кінокартини. В межах відзначення Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» глядачі матимуть можливість переглянути фільм «Захар Беркут». Запрошуємо всіх охочих.