Стартувала IV археологічна експедиція

2 липня 2016 року у м. Дрогобичі розпочалась IV археологічна експедиція, організована історичним факультетом Дрогобицького педуніверситету. Територія біля вежі костьолу святого Бартоломея вже вдруге стала місцем дослідження молодих істориків.

На відкритті археологічної експедиції були присутні міський голова Дрогобича Тарас Кучма, проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран, вікарій костелу св. Варфоломія о. Єжи Рашковські, викладачі та студенти історичного факультету.

Професор Леонід Тимошенко, звертаючись до присутніх, висловив сподівання, що IV археологічна експедиція принесе нові цікаві знахідки і тим самим відкриє невідомі до цього сторінки з історії пізньосередньовічного Дрогобича. До роботи експедиції приєднався також провідний науковий співробітник Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України Юрій Лукомський. Після спільної молитви і благословення отцем Єжи Рашковські студенти-історики взялися до активної археологічної роботи.