Співпраця з польськими партнерами триває

Проєкт «Від землі Вітелона до землі Івана Франка – пізнаємо себе та наших Партнерів», який фінансується Фондом розвитку системи освіти – Національним органом управління Польсько-української ради обміну молоддю, буде здійснюватися у Дрогобичі (Україна) та Легниці (Польща).

Партнерами проєкту є Державна вища професійна школа імені Вітелона у Легниці та Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка. Реалізація проєкту передбачає зустрічі 24 молодих людей у віці від 19 до 24 років, котрі навчаються на різних спеціальностях, спільні інтереси та діяльність яких випливають із необхідності вивчення та популяризації історичних фактів і турботи про збереження культурної спадщини.

Метою перших зустрічей буде знайомство та зближення патронів обох університетів: з Дрогобича – Івана Франка, з Лєгніци – Вітелона, руйнування бар’єрів і стереотипів, поглиблення зв’язку з місцевим середовищем, розвиток партнерства.