Співпраця з благодійниками триває

28 вересня 2022 року до університетського гуртожитку завітали представники громадської організації «Я з повстанського роду!». Ця незалежна неурядова, неприбуткова організація, привезла чергову гуманітарну допомогу: ліжка, матраци, шафи, приліжкові тумби. Всі ці речі вже розподіляються серед ВПО, що тимчасово мешкають в університетському гуртожитку.

Така співпраця з благодійниками відбувається не вперше і триває завдяки підтримці Дрогобицької міської ради в особі її очільника Тараса Кучми, котрий зумів не тільки залучити благодійні фонди та організації, але й переконав їх спрямувати цю допомогу в центри прийняття ВПО у Дрогобицькій об’єднаній територіальній громаді. Як результат університет отримав допомогу у черговому проєкті, у такий спосіб створивши більш комфортні умови проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Керівництво університету висловлює щиру вдячність громадській організації «Я з повстанського роду!», керівництву міста Дрогобич і працівникам управління соціального захисту Дрогобицької міської ради за підтримку та допомогу, адже університетський гуртожиток, є найбільшим центром з прийому ВПО у місті Дрогобич.

Разом ми переможемо! Все буде Україна!