Співпраця університету з Дрогобицьким міським територіальним центром соціального обслуговування

13 серпня 2021 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи доктором психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології Мирославом Савчином (Myroslav Savchyn) було прочитано лекцію для слухачів “Університету третього віку” при Дрогобицькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на тему: “Позитивне старіння: духовне, моральне, соціальне, психологічне, психічне та тілесне здоров’я”.

Лекція носила інтерактивний характер. Слухачі мали можливість отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання. Лекція була прочитана в межах продовження співпраці факультету та терцентру. Також було обговорено шляхи оптимізації взаємодії та подальші перспективи у співпраці.