Співпраця факультету історії, педагогіки та психології з реабілітаційним центром ” Назарет”

На основі підписаної угоди про співпрацю між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Благодійним Фондом «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви» відбулася робоча поїздка представників кафедри психології та кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти до реабілітаційного центру «Назарет» на запрошення директора БФ «Назарет» о. Ігоря Козанкевича.
Під час зустрічі була можливість ознайомитися з особливостями та досвідом діяльності, поспілкуватися з працівниками та клієнтами центру, окреслити перспективи подальшої співпраці. Зокрема обговорили питання обміну навчально-методичним та практичним досвідом, організації спільних заходів та реалізації проєктів, актуальних освітніх програми для підготовки фахівців першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів, програм та бази практики студентів, стажування викладачів та студентів, навчання випускників центру на факультеті історії, педагогіки та психології.