СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ТА МЕТОДИКИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ З ЦПРПП ТРУСКАВЕЦЬКОЇ ОТГ

16 березня 2023 року в межах співпраці кафедри педагогіки та методики початкової освіти з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Трускавецької міської ради Львівської області» доценти кафедри Леся Колток та Соломія Ілляш провели науково-практичний семінар «LEGO-технології: віяння моди чи вимога часу» для вчителів початкових класів Трускавецької ОТГ.

Учасники семінару не лише ознайомились із новими вправами методики «Шість цеглинок», але й обговорили шляхи ефективного використання ігрових технологій в освітньому процесі початкової школи. У рамках семінару відбувся конструктивний діалог щодо впровадження ігрових і діяльнісних методів навчання та розвитку професійних компетенцій вчителів у процесі застосування нових навчальних стратегій.