Співпраця кафедри педагогіки та методики початкової освіти із закладами освіти Трускавецької ОТГ

25 квітня 2023 року доценткою кафедри педагогіки та методики початкової освіти Лесею Колток  проведено науково-практичний семінар «Оцінювання без знецінення» для вчителів початкових класів Трускавецької ОТГ. Метою заходу було поглибити знання та усвідомлення учасників про сутність формувального оцінювання, основні інструменти та техніки, які використовуються педагогами для вимірювання навчальних досягнень учнів.

У процесі взаємодії педагоги ознайомилися із видами, інструментами та особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів Нової української школи, формувальним оцінюванням як «оцінюванням для навчання». Працюючи у групах, учителі ділилися досвідом реалізації технік формувального оцінювання у своїй професійній діяльності. Освітянам презентовано стратегії та техніки формувального оцінювання, що дало змогу удосконалити професійну компетентність та сформувати їх готовність до впровадження завдань Нової української школи.

У підсумковій частині семінару-практикуму розглядалися проблемні питання щодо здійснення оцінювання у початковій школі. Учасники семінару виробили алгоритм дій щодо використання необхідних інструментів для впровадження об’єктивного оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів.