Співпраця кафедри педагогіки та методики початкової освіти із закладами освіти Дрогобича

21 березня 2023 року у межах співпраці кафедри педагогіки та методики початкової освіти з ліцеєм №16 імені Юрія Дрогобича Дрогобицької міської ради доцентки Леся Колток та Соломія Ілляш провели науково-практичний семінар «Гра по-новому, навчання по-іншому» для вчителів початкових класів.

Мета спільної зустрічі освітян – ознайомлення з особливостями впровадження діяльнісно-компетентнісного навчання, яке сприятиме розвитку компетентностей учнів і становленню педагога Нової української школи. Під час семінару учасники мали змогу ознайомитися з підходом «Навчання через гру» та практиками діяльнісного навчання.

Насамкінець зустрічі педагоги поділилися своїми думками і враженнями, підтримали ідею використання конструктора LEGO в освітньому процесі початкової школи як засобу формування ключових компетентностей учнів.