Співпраця кафедри педагогіки і методики початкової освіти з Львівським обласним Будинком вчителя

28 січня 2022 року в межах співпраці кафедри педагогіки і методики початкової освіти та Львівського обласного Будинку вчителя відбувся науково-практичний семінар за участю спеціалістів відділів освіти, керівників та педагогів освітніх закладів Львівщини. Модераторкою заходу була доцентка Ірина Садова.

Лекторка у своїй доповіді розкрила організаційні засади інклюзії у закладах освіти, проаналізувала структуру і зміст підготовки педагогів до інклюзивного навчання. Особливо детально у своєму виступі доповідачка зупинилися на новому Порядку організації інклюзивного навчання та механізмі визначення рівнів підтримки в освітньому процесі для учнів з особливими освітніми потребами.

Наприкінці Ірина Садова узагальнила результати проведеного семінару, подякувала учасникам та завідувачці музейного відділу Львівського обласного Будинку вчителя Вірі Романчак за організацію заходу.