Співпраця історичного факультету зі школами Дрогобицького району

8–9 грудня 2020 р. представники історичного факультету з метою проведення профагітаційної роботи та встановлення співпраці між нашими університетом та закладами середньої освіти відвідали низку шкіл Дрогобицького району.

Так, 8 грудня декан історичного факультету професор Микола Галів, заступники декана доцент Світлана Біла, доцент Єлизавета Копельців-Левицька відвідали школи у селах Добрівляни та Дорожів. Наступного дня Микола Галів та Світлана Біла у супроводі директора ДІКЗ «Нагуєвичі» доцента Богдана Лазорака побували у школах сіл Нагуєвичі та Уріж. Водночас професор кафедри історії України Юрій Стецик і доценти кафедри правознавства, соціології та політології Ірина Мірчук й Оксана Зелена навідалися до шкіл у селах Вороблевичі та Рихтичі.

Зустрівшись із учнями 11-х класів зазначених закладів середньої освіти, наші працівники провели профагітаційну роботу, розповівши про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти в Дрогобицькому університеті, наголосивши на перспективах працевлаштування після здобуття освіти. Доцент Єлизавета Копельців-Левицька запросила учнів Добрівлянської та Дорожівської шкіл до участі в конференції «Правозахисні організації та їх раль у механізмі захисту прав людини в України», яка відбудеться на історичному факультеті 10 грудня в режимі онлайн. Учитель історії Дорожівської школи Теодозія Гудима провела екскурсію для представників історичного факультету у шкільному музеї та музеї села, продемонструвавши цікаві експонати та артефакти матеріальної культури українського народу ХІХ – першої половини ХХ ст.

У Вороблевицькій школі доценти Олена Зелена провела анкетування учнів 9-х класів у рамках міжнародного дослідницького соціологічного проєкту, в якому бере участь Дрогобицький університет. В Уріжській школі наші колеги за ініціативи директора Лідії Калюжної мали змогу оглянути матеріальне забезпечення початкових класів, встановленого у рамках реалізації програми Нової української школи. Водночас познайомилися з методикою роботи вчителів старших класів, які працюють із сучасними мультимедійними системами та інтерактивними дошками.

Крім того, працівники історичного факультету обговорили з директором Добрівлянської школи Володимиром Штокайлом, директором Дорожівської школи Ігорем Макухом, директором Рихтицької школи Наталією Жук, директором Вороблевицької школи Михайло Бунем, директором Нагуєвицької школи Миколою Стельмахом, директором Урізької школи Лідією Калюжною, учителями історії Теодозією Гудимою (Дорожів) та Мар’яною Гром (Уріж) освітні програми, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти на історичному факультеті нашого університету.

Відвідини шкіл і спілкування з учнями та педагогічними колективами відбувалося з дотриманням протиепідемічних вимог.

Вам буде цікаво