Співпраця факультету початкової та мистецької освіти з Модрицьким НВК

7 грудня 2017 року професор Володимир Ковальчук, а також доценти Ольга Заяць, Ірина Садова, Соломія Ілляш та Оксана Жигайло здійснили поїздку зі студентами факультету початкової та мистецької освіти у Модрицький НВК I-III ступенів Дрогобицького району.

Студенти відвідали уроки літературного читання, математики та трудового навчання, які провели вчителі початкової школи Галина Шибунька, Надія Гаєвич, Ольга Кандур і Галина Бакан. Гарний настрій усім присутнім подарував виховний захід у виконанні молодших школярів.

Викладачі та студенти у супроводі заступника директора Зиновії Голяк оглянули сучасні кабінети школи та відвідали музей «Світлиця дитячих душ», де знаходиться велика кількість оригінальних експонатів, які дають можливість простежити історію розвитку села.

Гості подякували за можливість ознайомитися з освітнім процесом школи, а директор НВК Ігор Заяць розповів про здобутки, актуальні освітні ідеї та досвід діяльності навчального закладу.

Привітний педагогічний колектив, позитивна атмосфера, щасливі учні справили незабутнє враження на відвідувачів.