Співпраця Дрогобицької районної військової адміністрації з університетом триває

Нещодавно за сприяння голови Дрогобицької районної військової адміністрації Степана Кулиняка та Міжнародного медичного корпусу (регіональний менеджер – Дамір Росо) було передано гуманітарну допомогу (дитячі набори, ковдри, обігрівачі) для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у студентському гуртожитку університету. Така підтримка сьогодні є вкрай потрібною, оскільки з настанням холодів теплі ковдри та електрообігрівачі дозволяють створити більш комфортні умови для людей, котрі вимушені були залишити свої домівки через агресію рф.

Керівництво університету висловлює щиру вдячність голові Дрогобицької районної військової адміністрації Степанові Кулиняку, працівникам адміністрації та Міжнародному медичному корпусу за підтримку і допомогу в складний для країни час. Разом ми зможемо все! Слава Україні!