Співпраця Дрогобицького університету з фондом The LEGO Foundation

4 червня 2021 року в Дрогобицькому університеті відбулася робоча нарада з питань імплементації спецкурсів «Діяльнісний підхід у початковій школі», «Навчання через гру» в освітні програми підготовки фахівців за спеціальностями 013 Початкова освіта і 012 Дошкільна освіта.

Нарада відбулася у межах Меморандуму, підписаного між Міністерством освіти і науки України та фондом The LEGO Foundation (Королівство Данія). Керівниця освітніх проєктів The LEGO Foundation Оксана Рома, під час зустрічі з ректоркою університету Надією Скотною, проректорами Володимиром Шараном і Миколою Пантюком, деканом факультету початкової та мистецької освіти Іваном Кутняком, заступником декана факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Андрієм Зим’янським, розповіла про вектори співпраці фонду з МОН України, презентувала результати експерименту щодо впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання в пілотних ЗВО.

Учасники наради розробили дорожню карту на 2021 – 2022 н.р. і окреслили напрями подальшої співпраці між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та фондом The LEGO Foundation. Обговорили й участь команди студентів і викладачів університету в щорічному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі Play Fest.