Співочі таланти вокальної секції кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва

Формування професійної компетентності майбутніх вчителів музичного мистецтва передбачає художньо-творчу діяльність. Дистанційна участь у Всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсах( особливо в умовах інформатизації освіти) – це хороший спосіб реалізації творчого потенціалу студентів-вокалістів. Ба більше, перегляди конкурсних відео на YouTubе-каналі дають можливість заявити на широкий загал про Франковий вуз та факультет початкової освіти та мистецтва зокрема.

Вокальна секція кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва веде в цьому напрямку активну роботу. Доцентки Євгенія Шуневич та Світлана Кишакевич у класі «Постановки голосу»  допомагають студентам опановувати ази вокального мистецтва. Як результат наполегливої праці – чергові здобутки.

Студенти-лауреати (клас доц. Є. Шуневич): Олена Савка − лауреат II ступеня Міжнародного конкурсу «Made in Ukraine», лауреат I ступеня Міжнародного конкурсу «Polska Gwiazda»; Анастасія-Марія Ониськів − лауреат I ступеня Міжнародного конкурсу «Polska Gwiazda», лауреат I ступеня Міжнародного конкурсу «Я маю талант»; Надія Герляк лауреат I ступеня Міжнародного конкурсу «Polska Gwiazda».

Студенти-лауреати (клас доц. С. Кишакевич): Вероніка Кучма − лауреат ІІ ступеня Міжнародного багатожанрового двотурового благодійного конкурсу мистецтв «Ancona Fest» ; Нікіта Коцуров лауреат І ступеня Міжнародного багатожанрового двотурового благодійного конкурсу мистецтв «Ancona Fest»; Мар’яна Федюшколауреат І ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв «Made in Ukraine»; Олеся Іваняк − лауреат І ступеня Міжнародного благодійного двотурового конкурсу  мистецтв «Polska Gwiazda», лауреат І ступеня Міжнародного конкурсу  мистецтв «Diamond Century».

За професійну підготовку студентів подяками нагороджені доцентки Євгенія Шуневич, Світлана Кишакевич та концертмейстери Тамара Козій, Наталія Дзондза, Ірина Олійник. Вітаємо!