Спільний проєкт студентів філологічного факультету і ГО “Ветеранська спілка воїнів АТО “Дрогобичина”

Студенти філологічного факультету спеціальності 014 «Середня освіта. Мова і література (польська))» та члени ГО «ВСВ АТО «Дрогобиччина» підготували спільний спецпроєкт до Дня захисників і захисниць України. У його рамках студенти декламували вірші сучасної української поетки Анастасії Дмитрук. Світлини, використані в спільному творчому задумі, надані головою організації Олегом Кіндратівим. Цей проєкт став результатом тривалої і плідної співпраці членів ГО «ВСВ АТО «Дрогобиччина» та викладачів і студентів філологічного факультету.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ! СИЛИ ВАМ, МУЖНОСТІ, НАШІ СУЧАСНІ ГЕРОЇ. ДЯКУЄМО, ЩО ТРИМАЄТЕ НАД НАМИ НЕБО!