Спільна профорієнтаційна робота кафедр англійської мови та перекладу з кафедрою практики англійської мови і методики її навчання та кафедри німецької та французької мов і методики їх навчання

12 квітня 2023 року завідувачі кафедри англійської мови та перекладу Талалай Юлія Олегівна, кафедри практики англійської мови і методики її навчання Сліпецька Віра Дмитрівна та Лопушанський Василь Михайлович провели профорієнтаційну роботу у Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області (колишня Дрогобицька спеціалізована школа №2). Діловод кафедри англійської мови та перекладу Діловод кафедри англійської мови та перекладу Швед Христина Олегівна розповіла учням по спеціальності (переклад включно). Сліпецька Віра Дмитрівна розповіла про перспективи кар’єрного зросту, а також про методичне забезпечення, використання автентичних підручників (Pearson Education). Талалай Ю. О. спільно з Лопушанським В. М. повідомили учнів 11 та 10 класів про можливість академічної мобільності Erasmus +. Завідувачі кафедр англійської мови та перекладу та практики англійської мови і методики її навчання розповіли про інноваційну платформу для вивчення іноземної мови My English Lab. В кінці відбулась вікторина: «Країнознавчі факти про Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії», кожен учень, котрий давав правильну відповідь отримував блокнот та ручку з університетським логотипом. Висловлюємо вдячність заступниці директора Ліцею №2 Дрогобицької міської ради Львівської області Дяків Оксані.