Спільна Літургія з нагоди початку ІІ семестру навчального року

27 лютого 2020 року в Катедральному соборі Пресвятої Трійці відбулася спільна Літургія з нагоди початку ІІ семестру навчального року для викладачів та студентів навчальних закладів міста Дрогобич. Свята Літургія пройшла у супроводі народної хорової капели «Гаудеамус» (під керівництвом директора інституту музичного мистецтва професора Степана Дацюка).

На урочистому Богослужінні був присутній професорсько-викладацький склад та студентство Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, викладачі та учні педагогічного ліцею і коледжів Дрогобича (Музичний, Нафти і газу, Механіко-технологічний, професійно-технологічне училище №19), прихожани церкви. Очолив Святу Літургію керівник Центру академічного душпастирства, капелан ДДПУ отець Олег Кекош у супроводі капеланів коледжів, училищ та ліцею отців Олега Турківа, Дениса Богатка, Андрія Кобільника.

Владика Ярослав Приріз привітав усіх присутніх та звернувся пастирським словом про «духовну подорож до Пасхи», про відповідальне служіння ближньому та довіру Богові. Завершилося Богослужіння спільним фото духовенства, викладачів та народної хорової капели «Гаудеамус».

Слід зазначити, що святкова Літургія на початок нового навчального року та семестру – це вже довголітня традиція навчальних закладів Дрогобича, особлива спільна молитва за Боже благословення та успіхи у праці і навчанні.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/ddpu_im_franka та у мережі Facebook: https://www.facebook.com/dspu.edu.ua/

Центр академічного душпастирства

Вам буде цікаво