Слово на пошану Вчителя

30 травня 2021 року виповнюється 100 років від дня народження кандидата філологічних наук, доцента кафедри іноземних мов Мефодія Семеновича Романюка.

Перша зустріч із цією знаковою для нас особистістю відбулася 1980 року, коли ми, студенти фізико-математичного факультету, з увагою і невимовною цікавістю слухали спогади ветерана – учасника другої світової війни.

З уст цієї людини ми почули про незабутнє і наболіле, про пережите нашим народом жахіття війни. Разом з іншими бойовими побратимами Мефодій Семенович пройшов дорогами війни від Сталінграда до Берліна. Його багатий досвід, людяність і душевна щедрість життєлюба залишились у нашій пам’яті.

З нагоди ювілею високошанованої нами Людини передаємо щиросердечні вітання дружині Вірі Іванівні, синові Руслану та його родині.

З повагою –

від випускників фізико-математичного факультету 1985 року