Швейцарсько-український проект із розвитку громадянських компетентостей

26 – 28 лютого 2018 року доценти факультету початкової та мистецької освіти Світлана Луців, Ірина Садова, Наталія Муляр, Оксана Жигайло та доцент інституту фізичної культури і здоров’я Ірина Турчик взяли участь у тренінгу, який відбувся в м. Ірпінь у рамках швейцарсько-українського проекту (DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні).

Завданням проекту є впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в освітні програми педагогічних вишів. У фокусі проекту – використання нових методик і технологій розвитку громадянських компетентностей у викладачів та майбутніх учителів початкової школи.

Учасники не тільки розглянули питання демократичного врядування в школі та стилів керівництва, але й ознайомилися з найкращими європейськими та українськими практиками роботи під час інтерактивних лекцій та тренінгових вправ.