Штирійський дворик – культура під відкритим небом

10 жовтня 2023 року відбулася особлива культурно-мистецька подія – відкриття локації „Штирійський дворик у Дрогобичі – культура під відкритим небом“ за участю міського голови Дрогобича Тараса Кучми, ректорки ДДПУ імені Івана Франка проф. Валентини Бодак, спонсорів і меценатів цього проекту, академічного товариства і студентської молоді. Штирійський дворик у Дрогобичі, як і багато інших наукових і культурно-освітніх проектів, є результатом багаторічної співпраці Дрогобицького педуніверситету, Австрійської бібліотеки зокрема, Дрогобицької міської ради з багатьма урядовими і навчальними інституціями, громадськими організаціями м. Ґрац і Штирії загалом.

Штирійський дворик у Дрогобичі – це ще один, здавалось би, маленький, однак дуже символічний крок на шляху розвитку нашого міста, поглиблення співпраці між регіонами-партнерами – Львівщиною і Штирією, це місце майбутніх культурно-мистецьких заходів і цікавих зустрічей під відкритим небом. Музичний супровід церемонії відкриття забезпечив камерний оркестр „Sinfonietta“ Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського.

Проект „Штирійський дворик у Дрогобичі – культура під відкритим небом“ зреалізований за кошти уряду федеральної землі Штирія (Австрія) і фінансової підтримки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Благодійного фонду Родини Веселого та благодійного внеску родини Романа Шагали.

Ідея і менеджмент проекту: Австрійська бібліотека в Дрогобичі та „Центр українсько-австрійської співпраці“

доц. Ярослав Лопушанський

(засновник і директор Австрійської бібліотеки у Дрогобичі)

Вам буде цікаво