Щорічний літературно-мистецький проєкт «Друга Осінь» розпочинає свою роботу

19–20 листопада 2022 відбудеться щорічний літературно-мистецький проєкт «Друга Осінь», присвячений 80-им роковинам загибелі Бруно Шульца, ініційований Полоністичним науково-інформаційним центром імені Ігоря Менька Дрогобицького університету та організований спільно із Краківським педагогічним університетом та Товариством Фестиваль Бруно Шульца (Люблін).

Рік 2022 оголошений Сенатом Республіки Польща Роком Бруно Шульца – 12 липня інавґурацію Х Шульцфесту було присвячено 130-й річниці з дня його народження, 19 листопада минають 80-ті роковини його невинної смерті від рук німецького нациста.

Дводенний цикл подій «Другої Осені» розпочнеться, як зазвичай, екуменічною зустріччю та спільною молитвою в інтенції Бруно Шульца й тих, хто присвятився збереженню багатокультурної пам’яті нашого міста. Запрошуємо долучитися до спільної молитви 19 листопада об 11:00 на місці загибелі Бруно Шульца, відтак – стати учасниками різноманітних літературних, мистецьких та наукових подій, що інтенсивно триватимуть упродовж двох днів. Знайомтесь із програмою «Другої Осені». Не пропустіть цікаві події!

Окремо наголошуємо, що 19 листопада о 12:00 в межах літературно-мистецького проєкту «Друга Осінь» – у парку по вул. Івана Франка навпроти університету – відбудеться відкриття «Лавки Мрій Блакитноокого» – мистецької інсталяції за мотивами картини Бруно Шульца «Зустріч» та оповідання «Республіка мрій». Це дар для Дрогобича від польського міста-партнера Битома. Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Битом постійно підтримує Дрогобич та Україну в боротьбі за перемогу над нашим спільним ворогом, надає гуманітарну допомогу та допомогу Збройним Силам України.

Після відкриття лавки-інсталяції в університетській актовій залі відбудеться урочиста панель «Ars longa – жива присутність, надія: на 80-ті роковини загибелі Бруно Шульца» за участі ректора Дрогобицького університету, міського голови Дрогобича, представників міста Битома, Сенату Республіки Польща, Генерального Консульства РП у Львові, науковців та дієвців культури із Польщі.

Вхід на всі події «Другої Осені» – вільний! Щиро запрошуємо!

ПРОГРАМА ЗАХОДУ