Щедрий книжковий дар від директора Інституту Івана Франка НАН України Євгена Нахліка

Уже декілька років поспіль існує тісна співпраця між бібліотекою  Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Інститутом Івана Франка Національної академії наук України, яку очолює відомий літературознавець – доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України – Євген Казимирович Нахлік. Ця співпраця охоплює різноманітні сфери в царині української філології, від вивчення творчості Івана Франка і до студій, які  досліджують панорамно літературні епохи.

Приємною нещодавньою подією в діалозі двох наукових установ став цінний книжковий дар бібліотеці ДДПУ ім. Івана Франка від директора Інституту Івана Франка НАН України Євгена Нахліка. Це і монографічні видання про українських та зарубіжних письменників, дослідження з давньої та сучасної української літератури, і біобібліографічні покажчики, збірники. Приємно відзначити також й сприяння декана факультету української та іноземної філології, доктора філологічних наук, професора Петра Мацьківа, завдяки якому дрогобицька академічна спільнота отримала важливі наукові доробки.

Ми  вдячні за таке щедре меценатство для університетської книгозбірні і впевнені – друковане слово знайде не лише свого читача, а й сприятиме у відродженні культури та духовному зростанні українців, рівно ж утвердженні національної ідентичності. Традиційно запрошуємо читацьку аудиторію до студій.

Більш детально переглянути перелік надходжень можна у рубриці бібліотечного сайту «Дарувальники».

Бібліотека ДДПУ ім. Івана Франка