Шевченківські дні у педагогічній практиці студентів факультету початкової та мистецької освіти

Традиційно на початку березня в кожній школі готують низку заходів до дня народження Тараса Шевченка. І щоразу це випробування на креативність учителя та учнівський інтерес. Як зробити шевченківські дні цікавими та не перетворити на тортури класиком? І саме студентам ІV курсу факультету початкової та мистецької освіти під час проходження першої педагогічної практики довелося розкривати світ героїв Великого Кобзаря та самого автора, який надто далекий від сучасних дітей, їхніх інтересів та цінностей. Але їм це вдалося!

Студентки групи ПОА-41Б Діана Грет і Наталія Козак провели творчі заходи з нагоди дня народження Тараса Шевченка для учнів третіх класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Заліської ЗОШ І-ІІ ст. Майбутні вчителі спробували подати життя і творчість Кобзаря у сучасній інтерпретації, персонажів та декорації доби поета ближчими й зрозумілішими для молодших школярів.

Вітаємо наших четвертокурсників з професійним дебютом і бажаємо їм успіхів не тільки під час педагогічної практики, але й у майбутній професійній діяльності.

Вам буде цікаво