Шевченківські читання на соціально-гуманітарному факультеті

13 березня 2018 року на соціально-гуманітарному факультеті відбулося читання поезії Тараса Шевченка, приурочене 204-ій річниці від дня народження поета. У заході взяли участь представники всіх академічних груп факультету.
Зі вступним словом до присутніх звернулася заступник декана з наукової діяльності доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Надія Дудник. Піднесено й урочисто декламували поезію Великого Кобзаря студенти: Вероніка Верхоляк (П-11Б) «Думка (Тече вода в синє море…)», Христина Кретчак (СР-12Б) «Заповіт», Анна Луців (ДО-13Б) «Дівичії ночі», Ірина Заневич (ДО-13Б) «І станом гнучим», Христина Крисяк (П-21Б) «Гомоніла Україна», Галина Рішко (ДО-24Б) «Лілея», Софія Данилишин (ДО-24Б) «Гоголю», Сюзанна Бібик (ДО-24Б) «Сестрі», Олеся Хрунь (П-31Б) «Наймичка», Ірина Нога (ПП-32Б) «Чи то недоля та неволя», Катерина Гамків (ДО-34Б) «До Основ’яненка», Оксана Малетич (ПП-42Б) «Думка (Нащо мені чорні брови…)», Марія Шубинець (ДО-44Б) «Розрита могила», Ольга Ігнатовець (ДО-45Б) «Катерина», Марія Зинич (ДО-45Б) «Думи мої, думи», Катерина Смеречак (ДО-45Б) «Доля», Катерина Олеськів (ДО-45Б) «Іван Підкова», Вікторія Плоска (ДО-45Б) «І мертвим, і живим, і ненародженим», Романія Дутко (ДО-45Б) «Гайдамаки».
Ведучою заходу була студентка Юлія Бойко (ДО-24Б). Читання завершилися спільним виконанням безсмертного твору Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».
Соціально-гуманітарний факультет читав, слухав та пробував осмислити й осягнути пророчі слова Великого Кобзаря. Так, він – безсмертний, як і безсмертні його твори! Він живе і вічно буде жити у нашій пам’яті!