Шановні викладачі та студенти факультету фізичного виховання!

26167_1Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави.

Розвиток фізкультури і спорту, формування здорового способу життя стають державним завданням. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Ми щиро вдячні подвижникам, викладачам, тренерам і наставникам, які гартують у своїх вихованців дух змагальності, прагнення перемагати і знову йти до незвіданих висот.

Нехай фізична культура і спорт стануть Вашими союзниками на все життя, принесуть Вам радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

Вдалих Вам стартів та досягнення нових спортивних висот!

Зі святом!