Шановні працівники бібліотеки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято засвідчує глибоку повагу народу до своєї духовної та освітньої спадщини, науки і культури, а також визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука освітнього та культурного розвитку суспільства. Скільки би років не минало, як би не змінювався наш світ – її величність Бібліотека існуватиме завжди і ділитиметься найціннішим – знаннями.

Бібліотека Дрогобицького університету постійно розвивається, збагачує свій фонд і повсякчас трансформується, аби бути цікавою та доступною для молоді. Нині це інформаційний, культурний, освітній заклад, де працюють справжні фахівці своєї справи.

Щиро вітаємо працівників бібліотеки із професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги і натхнення, успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі.

Надія СКОТНА,

ректор, професор

Вам буде цікаво