ШАНОВНІ ДРОГОБИЧАНИ ТА ГОСТІ МІСТА!

Щиро вітаю Вас із Днем міста Дрогобича!

Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Адже Дрогобич – це як маленька держава, зі своїми звичаями, побутом та культурою. У нас переплелися традиції і прижилися культурні цінності різних народностей. Ми всі пишаємося тим, що в нашому місті спокійно живуть люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо одне за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе. Саме цим і вирізняється наше місто серед інших, саме це і робить нас сильнішими.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого Дрогобича, збагачував його звичаї, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу. У цей радісний день хочеться висловити вдячність попереднім поколінням, які залишили нам багатий історичний спадок: перлини архітектури, мальовничі парки, колоритні вулиці і невичерпну духовну скарбницю, з якої беремо сили й снагу для творення майбутнього. Особливі слова подяки сучасникам, котрі примножують досягнення рідного міста. Наше молоде покоління заслуговує на те, аби ним пишалися.

Тож з нагоди Дня міста від усієї душі вітаю всіх дрогобичан та бажаю здоров’я, мирного неба, спокою, злагоди, родинного затишку, життєвих гараздів. Зичу всім жителям міста Божого благословення, щастя і благополуччя.

Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто.

Надія СКОТНА,

ректор, професор

 

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors