ШАНОВНЕ СТУДЕНТСТВО!

Від усього серця вітаю Вас із Міжнародним днем студентів!

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань. Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний.

Переконаний, що студентство Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. Адже саме від Вас, сповнених надіями, оптимізмом та енергією людей, залежить наше майбутнє. Ваші сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставали взірцем до загального наслідування, надихаючи інших та виступаючи прикладом для прийдешніх поколінь. Тож будьте впевнені в своїх силах і не втрачайте духу свободи.

Бажаю Вам здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі, нових творчих досягнень! Хай жодні карантинні обмеження не затьмарюють Вашого свята!

Нехай щастить Вам на всіх життєвих дорогах!

В.о. ректора професор Микола ЛУК’ЯНЧЕНКО