ШАНОВНА СТУДЕНТСЬКА СПІЛЬНОТО!

Щиро вітаю Вас із Міжнародним днем студента!

Ми всі колись були студентами, то ж сьогодні свято всіх нас – молодої еліти, висококваліфікованих викладачів та поважного професорства. Адже це свято всіх тих, хто в душі зберігає юність, а в думках – політ і жагу до новизни.

Студентські роки – період надзвичайно важливої та відповідальної роботи – отримання вищої освіти, яка дасть змогу посісти належне місце у подальшому житті. За цей час Ви стаєте не лише висококваліфікованими спеціалістами, а й гармонійно розвиненими особистостями, вчитеся відповідальності, набираєтеся мудрості, набуваєте безцінного життєвого досвіду.

Переконана, що студентство Дрогобицького університету за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. Майбутнє належить Вам. Країні вже сьогодні потрібні Ваші знання, Ваш внесок у справу державотворення.

Дякую Вам, дорогі наші студенти, за сумлінне навчання й активну участь у науковому, культурному та мистецькому житті університету, за гідне представлення його на різноманітних наукових заходах, олімпіадах, спортивних змаганнях, культурно-мистецьких конкурсах міського, національного і міжнародного рівнів, за здобуття перемог та призових місць.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, миру і злагоди, наполегливості у навчанні та плідних інтелектуальних здобутків, цікавого професійного й життєвого шляху. Хай Ваш студентський запал ніколи не вичерпується, а спогади про чудові роки завжди будуть яскравими та незабутніми. Творіть, дерзайте, захищайте себе і своє право на гідне, щасливе життя.

Нехай усі Ваші починання завжди завершуються успіхом!

Надія СКОТНА,

ректор, професор

Вам буде цікаво