ШАНОВНА ОСВІТЯНСЬКА СПІЛЬНОТО !

Прийміть найтепліші вітання з Днем знань!

1 вересня – символічне свято для всіх, хто має відношення до сфери освіти та тих, хто невпинно здобуває нові знання. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно, закличним першим дзвоником. Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення та нестримної волі до перемоги.

Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

Від всієї душі бажаю всім студентам та викладачам, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження. Нехай перед нашою молоддю будуть відкриті нові горизонти пізнання себе і світу, а наставники надихатимуться успіхами вихованців. Відкривайте нові горизонти!

Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення! Будьте мудрими! Нехай у Вашому житті завжди буде місце для знання, добра, які завжди допомагають справлятися з новими викликами сучасності. А новий навчальний рік, який цьогоріч хоч і відбувається у дуже прикрих та непростих обставинах, принесе гарний настрій у кожну родину і кожне серце!

 Надія СКОТНА,

ректор, професор

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors