ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Став історією ще один рік, непростий, однак надзвичайно важливий для України та нашого університету. Я щиро дякую колективу за трудові досягнення та наукові здобутки, розуміння і підтримку, прагнення зробити життя університету цікавішим!

Знаю, що в очікуванні новорічної ночі по-особливому віриться у краще і зміни здаються реальнішими, як ніколи раніше. Тож нехай вони збудуться!

Нехай рік, що надходить, принесе Вам натхнення та наснагу на досягнення нових успіхів. Нехай у Вашій родині оселиться мир та злагода, а серця наповняться теплом родинного вогнища. Нехай кожен день буде сповненим щирої радості, збагачений незламною вірою, щедрим на перемоги і нові звершення. Бажаю усім Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я та безмежного щастя.

Щиро зичу кожному серцю й кожному домові віри сьогодні і повсякчас, гармонії не святкової, а щоденної, праці сумлінної, а помислів – чистих і високих! Нехай життя кожного освятиться Святвечірньою зорею-зірницею, і саме це світло вестиме нас і нашу Вкраїну до щасливих прийдешніх днів!

Веселої Вам коляди та незабутніх новорічних свят!

 Із Новим роком та Різдвом Христом!

Надія Скотна,

ректор, професор

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors