Шановна академічна спільното!

Напередодні Великого дня Воскресіння Христового вітаю Вас із цим світлим християнським святом добра, людинолюбства, милосердя і співчуття. Це торжество віри та надії на зміцнення миру і благоденства на рідній землі.

Вже другий Великдень ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації, героїзму української армії, невтомності українських волонтерів. Багатовічне українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

Нехай у ці Великодні дні наші думки, слова будуть скеровані на життя, на перемогу. Подякуймо військовим, які мужньо боронять нашу незалежність, захищають нас із Вами. Завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні.

Від усієї душі бажаю всім міцного здоров’я, віри в краще, успіхів у благих справах! Щиро зичу високості духу, мудрості та натхнення, праведних діянь, тепла сердець і взаємоповаги, прихистку від Бога і щедрот від долі, успіхів у праці, сімейного затишку.

Нехай у ці весняні дні у Ваші оселі, в кожну сім’ю прийде щастя, мир, любов і добробут!

Христос Воскрес!

Ректор професор Валентина БОДАК

 

Вам буде цікаво