Шановна академічна спільното!

20 лютого 2022 року ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Схиляємо голову у шані і скорботі перед героями, котрі, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинули у вирій вічності…

Небесна Сотня вже восьмий рік молиться за Україну. А ми молимося за них, – Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті небесні сотні, якими пожертвувала українська земля.

Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. І віримо, що перемога буде за нами, бо боронимо свою землю, захищаємо майбутнє своїх дітей.

Низький уклін Героям Небесної Сотні за їхню самопожертву та відданість Україні! Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і зміцнить наш дух та віру в краще майбутнє.

Слава нашим Героям, слава нашій рідній Україні!

Вічна пам’ять полеглим!

Ректор професор Валентина БОДАК

Вам буде цікаво