ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Щиро вітаю Вас із Днем української писемності та мови!

Загальнонаціональна мова, культура і писемність відіграють надзвичайно важливу роль консолідуючої, об’єднуючої сили для суспільства.

Сьогодні, як ніколи, сучасна українська писемність та мова потребують дієвої державної і широкої громадської підтримки. Конституційний та моральний обов’язок кожного з нас – берегти джерельну чистоту і веселкову красу рідної мови, сприяти розвитку літератури, наполегливо розвивати власний культурний рівень, сприяти широкому застосуванню української мови у всіх сферах суспільного життя.

Мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього! Бажаю всім щастя, взаємного розуміння, мирного неба, щоб жити за Словом, з якого почалась Україна.

Покоління наших предків мріяли і виборювали своє право на українську мову. Тож нині ми маємо користуватися ним із честю та гідністю. Не ганьбіть мови лайкою, брехнею, образами. Хай Ваше слово буде словом правди і добра. Сповна насолоджуйтесь цим скарбом: спілкуйтеся, читайте книги, співайте пісень, дивіться кіно – українською. І найголовніше – виховуйте українською своїх дітей. Адже тільки та мова житиме, яку батьки з турботою і теплом передають наступним поколінням. Бо рідне слово – це те, яке почуте та сказане першим. І нехай воно буде для всіх нас оберегом.

В.о ректора професор Микола ЛУКЯНЧЕНКО

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors