ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Сердечно вітаю Вас із Днем захисника та захисниці України!

У всі часи військова служба була священним обов’язком, справою честі кожного громадянина, школою мужності і самовідданості! Цей день уособлює водночас літопис героїчних подвигів українців і спадкоємність традицій служіння Батьківщині.

Останні роки довели, що наш народ здатний на великі звершення, коли всі люди, незалежно від соціального статусу, національності і віросповідання, об’єднуються для вирішення доленосних для країни завдань.

У цей день ми згадуємо всіх, хто не повернувся з полів найжорстокіших битв, ціною життя чи здоров’я захистив нашу свободу і незалежність. Ми пишаємося нашими захисниками та захисницями, їхньою мужністю, самовідданістю. Вони – приклад для зростаючого покоління, приклад любові до України, приклад патріотизму.

 Від щирого серця бажаю нашим доблесним захисникам і захисницям здоров’я, незламного бойового духу і подальших успіхів у службі!

Нехай Пресвята Богородиця покриває Святою Покровою український народ і наше військо, оберігає мужніх воїнів та їхні життя. Хай буде мирним українське небо!

Слава Україні та її Героям!

В.о. ректора професор Микола ЛУК’ЯНЧЕНКО

 

Вам буде цікаво