Шановна академічна спільното!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

У цей світлий і натхненний день ми відзначаємо знакове для всіх свято. Свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. По-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові.

Сьогодні кожен із нас мимоволі згадує свого Вчителя. Людину, котра долучила нас до книги, запалила іскорку знань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

У цей святковий день від усього серця вітаю всіх науково-педагогічних працівників Дрогобицького університету. Це люди, які пройшли велику життєву та професійну школу, накопичили величезний досвід на педагогічній ниві, присвятили своє життя нелегкій, подвижницькій, соціально значимій і по-справжньому шляхетній професії.

Як зіницю ока бережіть нетлінні цінності й традиції своєї Альма-матер. Міцного козацького здоров’я Вам, кріпості духу й високих духовних поривань, невичерпної наснаги та творчого оптимізму у Ваших помислах і справах, достатку й злагоди в родинах!

Нехай кожен Ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки та вчинки Ваші проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю Ваших вихованців!

В.о. ректора професор Микола ЛУК’ЯНЧЕНКО