ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Сердечно вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України!

Поєдналися воєдино дві знаменні дати, які навіки увійшли в історію України золотою сторінкою її біографії, започаткували нову епоху в житті нашого народу.

Державний прапор є втіленням єдності, честі та гідності українського народу, його традицій, історії та сьогодення. Щоразу, підіймаючись високо вгору, державний стяг об’єднує наші трудові подвиги і перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

За тридцять років наша держава пройшла непростий шлях самоствердження та становлення демократії. На цьому шляху були не тільки досягнення і звершення, на жаль, були і втрати. Жити у вільній Україні мріяли десятки поколінь наших прабатьків, котрі виборювали ідею української державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, великодержавний гніт, голодомори та репресії. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх, хто загинув в ім’я України. Віддаємо честь і пошану нинішнім доблесним захисникам Вітчизни, адже сьогодні тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, за спокій та мир. Ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності!

Саме від кожного з нас, нашої щоденної, наполегливої праці, багато в чому залежить якою буде Україна. Завдяки Вашій енергії та винахідливості, патріотизму та активній громадянській позиції, досягненнями у навчанні й науковій сфері наша держава стає частиною великої європейської родини.

З нагоди великих державних свят від щирого серця зичу Вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра та злагоди, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах, творчого натхнення та плідної праці на благо України, нашого талановитого і працьовитого народу!

Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює Вас на нові звершення, добрі починання в ім’я незалежної демократичної процвітаючої України – надійної запоруки добробуту й щасливого життя нашого народу.

Нехай у серці кожного завжди буде Україна! Зі святом Вас! Слава Україні!

В.о. ректора  професор  Микола  ЛУКЯНЧЕНКО

 

Вам буде цікаво