ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Прийміть щирі вітання зі святом Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Днем пам’яті та примирення!

Страшною трагедією для українців стала Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Народ, який захищає свою державу, свою землю – не зламати, а пам’ять є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні. З кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, хто своєю працею наближав перемогу.

Великий подвиг захисників і визволителів назавжди закарбується в пам’яті українського народу. Кожен із нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємося перед доблесними ветеранами.

Вклоняємося сьогодні і нинішнім захисникам Вітчизни, які в складний для країни час своїми помислами і діями утверджують спадкоємність українських традицій у прагненні до волі, відстоюють дорогоцінний мир на рідній землі. Низький уклін Вам за мужність, стійкість і відвагу!

Добра Вам, міцного здоров’я, бадьорості і довгих-довгих років життя, уваги та любові близьких та рідних людей, мирного неба над головою!

Пам`ятаємо, віримо, переможемо!

Ректорка професорка Надія СКОТНА

Вам буде цікаво