ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Щиро вітаю Вас із великим державним святом – Днем Соборності України!

В історії кожного народу є дати, що визначають долю нації на майбутнє. Саме такою визначальною подією стало ухвалення 22 січня 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки – документа, в якому було закладене підґрунтя для відродження незалежної демократичної України.

Сьогодні ми з гордістю констатуємо, що Україна – суверенна держава, визнана світовим співтовариством. І в цьому є часточка нашої з Вами спільної праці. Адже тільки об’єднавши зусилля, сумлінною і плідною працею, долаючи труднощі, ми зможемо пройти нелегкий, тернистий шлях успіху до розквіту нашої Батьківщини.

В складних умовах сьогодення ідея соборності не тільки актуальна, а й наповнюється особливим сенсом. Адже хлопці та дівчата, бійці в районі проведення ООС, так само, як і їхні прадіди, відстоюють суверенітет України.

Щиро вітаю усіх із цим надзвичайно важливим святом для нашої країни. Бажаю міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє рідної Батьківщини.

Миру Вам і Божої Благодаті!

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!

Надія СКОТНА,

ректор, професор

Вам буде цікаво