ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Щиро вітаю Вас із Днем української писемності та мови!

Сьогодні вклоняємося Слову в його красі й виразності, влучності та розмаїтті. Його велич і сила, могутня тисячолітня історія та висока духовна, літературна й народна культура належать не лише нам і нашій державі, а й усьому світові. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова і особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Від найглибших традицій та з часів давніх літописів нашою мовою говорить серце і душа української землі, нею промовляє дух нашої свободи.

 Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти. За неї боролися, звеличували у своїх творах видатні сини і доньки України – вірні патріоти своєї Батьківщини!

Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України. Адже наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ.

Вітаю всіх зі святом і бажаю оберігати українську мову, будувати незалежну, не лише політично, а й духовно вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною. Нехай материнське слово буде для нас оберегом.

Надія СКОТНА,

ректор, професор

 

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors