ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем працівників освіти!

Саме нам випала висока честь готувати Вчителя, який плекає і виховує гідне продовження нашої нації та держави. Разом із Вами, дорогі колеги, ми наполегливо і творчо працюємо, забезпечуючи якісну підготовку фахівців Нової української школи.

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою та радісною від щедрої любові до вихованців, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем! Бажаю усім Вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Нехай Ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Хай багатство і щирість Ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у непроминущість вічних істин.

Із професійним святом!

Надія СКОТНА,

ректор, професор

Вам буде цікаво