ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Із настанням Пасхальних днів прокидається не лише земля, а й усі людські надії та сподівання на добру долю. Це величне свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, зміцнює кожного з нас духовно.

Від усього серця бажаю Вам, щоб ці Пасхальні свята обдарували всіх міцним здоров’ям, принесли благополуччя, щастя та добро!

Нехай Великодня християнська традиція й надалі згуртовує всіх нас заради миру, добробуту й суспільної злагоди.

Бажаю, щоб цей Великий День подарував усім Вам любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Хай Диво Христового Воскресіння вселяє впевненість, що всі негаразди та вірусні загрози незабаром минуться і, залишаючись вдома зі своїми рідними, ми зустрінемо його з благодатними почуттями радості та духовного очищення.

Я хочу, щоб переможний дух надії і надалі супроводжував Вас та Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашого Університету, міста та рідної України.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник, і веселі, як українські писанки!

Христос Воскрес!

Ректор професор Надія СКОТНА

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors